Infor CloudSuite Industrial - System klasy ERP -Infor SyteLine - BPX
Wróć do Infor

Infor CloudSuite Industrial

Infor CloudSuite Industrial to niezawodny system klasy ERP, zaprojektowany z myślą o firmach produkcyjnych, które chcą poprawić swoją produktywność przy użyciu najlepszych praktyk zarządzania i wysokowydajnych procesów obiegu informacji. Wdrożenie Infor CloudSuite Industrial umożliwia dokładniejsze monitorowanie popytu, planowanie i realizowanie terminów dostaw czy śledzenie zmian w poziomie zasobów firmy. Niezależnie od tego, jak bardzo są skomplikowane firmowe łańcuchy dystrybucyjne, system Infor CloudSuite Industrial pozwala szybciej reagować na zachodzące w otoczeniu firmy zmiany, (np. popytu, cen u dostawców), czy efektywniej zarządzać zapasami, przychodami i kosztami we wszystkich obszarach działalności firmy.

Infor CloudSuite Industrial 

Infor CloudSuite Industrial jest fundamentem działań zmierzających do poprawy efektywności obsługi klienta oraz zwiększenia produktywności firmy. System ten idealnie sprawdza się w firmach produkcyjnych, działających w takich sektorach jak: przemysł maszynowy, odlewnie, samochodowy (automotive), lotniczy, elektroniczny, high-tech, drzewny i papierniczy, obróbka metali i wielu innych, w których stosowana jest produkcja dyskretna z wykorzystaniem takich metod organizacji produkcji jak np. Just in Time czy Kanban.

Jest wyposażony w kompletny pakiet narzędzi usprawniających zarządzanie, m.in. w takich obszarach jak:

  • Sprzedaż
  • Produkcja
  • Zakupy
  • Rachunkowość i finanse
  • CRM
  • Zarządzanie jakością
  • Zarządzanie zapasami
  • Gospodarka remontowa.

Przy jego projektowaniu pracowali specjaliści posiadający ponad 25-letnie doświadczenie w pracy dla firm produkcyjnych. Dzięki temu, firma Infor stworzyła rozwiązanie, które pozwala mierzyć się z wyzwaniami z jakimi stykają się współcześni producenci z różnych branż. Jego wdrożenie jest mniej praco- i czasochłonne, jak również nie wymaga utrzymania go w ruchu rozbudowanego środowiska sprzętowo-programistycznego czy znacznych zasobów ludzkich w dziale IT.

Kliknij aby się dowiedzieć jak BPX może pomóc w Twoim projekcie