Kariera

Pracuj w miejscu, gdzie siłą są ludzie. Dołącz na pokład naszego BPX-owego balonu. Razem wznosimy się wysoko, kreujemy i dostarczamy naszym klientom rozwiązania przyszłości oparte na innowacyjnych technologiach, a każdy dzień to kolejna podróż po świecie nowych możliwości.

Wybierz swoją ścieżkę kariery w branży IT

Nadaj swojej karierze rozpędu, dzięki pracy w BPX i aplikuj już dziś!
Sprawdź, kogo obecnie szukamy do naszych projektów.

#PoweredbyPeople

Lubimy ze sobą pracować!

BPX to zespół ekspertów w swojej dziedzinie, ale przede wszystkim fajni, wartościowi ludzie. Dla nas najważniejsza jest praca w zespole, który chętnie wymienia się doświadczeniem, wiedzą i pomysłami, ale przede wszystkim się lubi.

W #BPXteam lubimy spędzać czas razem nawet “po godzinach”

BPX S.A. - praca

Dowiedz się, jak pracuje się w BPX

 • Od początku BPX nie był tylko i wyłącznie firmą IT, gdzie każdy wpatrzony w monitor zajmuje się swoimi sprawami. U nas od zawsze liczyli się ludzie. Staraliśmy się, jako zarząd, dbać o to, żeby pracownikom pracowało się dobrze, żeby praca nie była traktowana jako przymus, a raczej jako ta część dnia, która nie tylko pozwala zarobić, a też łączy się z czymś miłym. Wierzymy w BPX, że jeśli człowiek robi to co lubi, to wykonywanie zadań przychodzi z łatwością.

  Anna Saczuk

  Wiceprezes BPX S.A
 • Jako przedstawiciel pokolenia Z od początku swojej drogi zawodowej szukałem pracodawcy, który z powodzeniem łączyłby możliwości rozwoju porównywalne do tych oferowanych przez międzynarodowe korporacje, z przyjacielską atmosferą i wzajemnym poszanowaniem rodem z mniejszych firm rodzinnych. Wszystko, czego oczekiwałem, a nawet znacznie więcej, znalazłem właśnie w BPX. Zdywersyfikowanie wśród członków zespołu, a także możliwość udziału w projektach realizowanych na skalę globalną dla największych przedsiębiorstw na świecie to coś, co pozwala mi nieustannie poszerzać swoje horyzonty i jest gwarantem braku monotonii w pracy. Największą zaletą w BPX jest dla mnie zdecydowanie płaska struktura organizacji - osoby decyzyjne to liderzy pozostający w stałym kontakcie z pracownikami, dzięki czemu zdanie i pomysły osób nawet z krótszym stażem zostają wysłuchane i mają realny wpływ na funkcjonowanie całej firmy.

  Mikołaj Mocek

  Młodszy konsultant SAP FI
 • Praca w BPX to miła atmosfera, cudowni ludzie i wsparcie. Sama poznałam tutaj wielu przyjaciół, za co będę wdzięczna już zawsze. 😉 Możliwość rozwoju w różnych kierunkach, otwartość do rozmów i ciekawe projekty to zdecydowanie jeden z największych wyróżników na tle innych pracodawców.

  Aleksandra Rorbach

  Kierownik Działu SAP, Project Manager
 • Początek pandemii to nie był wymarzony okres na start, ale dzięki BPX szybko poczułam się jak w rodzinie. Nie ma tu ludzi przypadkowych, są tacy pełni empatii, pasji, zaangażowania i profesjonalizmu. Miło pracuje się we wspierającej atmosferze.

  Alicja Gadziałowska

  Asystentka Zarządu | Koordynator ds. Wellbeing
 • Praca w BPX pozwala na zachowanie balansu pomiędzy różnorodnymi wyzwaniami a radością z osiąganych sukcesów. Dzięki możliwości pracy przy różnych projektach, rozwój na polu zawodowym jest czymś absolutnie naturalnym. Przez to trudno też o nudę w codziennych zadaniach czy poczucie monotonii przy wykonywanych obowiązkach. Całości dopełnia atmosfera panująca w firmie - dobrze zgrany zespół sprawia, że do biura nie przychodzi się za karę. Dodatkowo relacje z przełożonymi sprawiają, że są oni wsparciem, a nie przeszkodą. Praca w BPX to praca, w której chce się być.

  Krystian Stadnik

  Starszy Konsultant Infor
 • W BPX pracuję od ponad 3 lat jako SAP Konsultant. Oprócz ogromnego transferu wiedzy, jaki otrzymałem na początku swojej kariery to również, każdego dnia czuję wsparcie ze strony kolegów i firmy. Do tego BPX jest bardzo zaangażowany społecznie, co jest istotne dla mnie. Firma dba również o dobry nastrój w pracy organizując różne tematyczne dni i  imprezy jak dzień pizzy czy dzień kota, a także wspólne integracje na kręgielni czy strzelnicy. Praca w takiej atmosferze jest czystą przyjemnością.

  Łukasz Łań

  Konsultant SAP
 • BPX zapewnia świetną atmosferę w pracy. W dobie popularyzacji pracy zdalnej, u nas pracownicy lubią przychodzić do biura, aby praca mijała w dobrym towarzystwie oraz żeby kawa lepiej smakowała. :)

  Jakub Stonoga

  Młodszy Konsultant SAP

Dla kandydatów

BPX S.A. - dla kandydatów

Leć z nami… ku doskonałości!

Dołącz do Teamu BPX, zostań częścią niezwykłego zespołu konsultantów SAP, ekspertów BI, programistów IT, PMów i specjalistów z różnych dziedzin.

Rozpocznij niezapomnianą przygodę na ścieżce swojej kariery i rozwijaj się razem z nami.

Najczęściej poszukujemy specjalistów w obszarach:

 • SAP Consultant (modules: FI, FICO, SD, MM)

 • Project Manager

 • Qlik Sense Consultant

 • SQL Developer

 • ERP Consultant (Logistic, Finance)

Dla studentów

Chętnie dzielimy się wiedzą ekspercką:

Prowadzimy warsztaty i bezpłatne szkolenia IT dla studentów.

Propagujemy tematy związane z innowacyjnymi technologiami i pracą w branży IT.

Sprawdź planowane warsztaty online i stacjonarne na uczelniach w całej Polsce.

Zainteresowany stażem?

W BPX 4/5 stażystów zostaje z nami i podejmuje kolejne zawodowe wyzwanie. Dołącz do grona osób, które chcą rozwijać się w przyszłościowej branży IT.

Jeśli jesteś studentem i chcesz zrobić pierwszy krok w branży konsultingowej i IT - napisz do nas i dołącz do teamu, od którego możesz czerpać wiedzę i doświadczenie.

 • Aplikowanie zajmie niecałą minutę
 • Bezpieczne/zgodne z RODO
 • Szansa na karierę w BPX

Ciągle szukamy nowych talentów, ale także doświadczonych ekspertów.
Jeśli w tej chwili nie ma dla Ciebie odpowiedniej oferty? I tak prześlij nam swoje CV.

Twoje dane trafią do naszej bazy kandydatów, do obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych.
Powodzenia!

Poznajmy się!

W BPX jesteśmy na ty bez względu na stanowisko, jesteśmy otwarci na drugiego człowieka, szanujemy różnorodność, wspieramy się nawzajem, świętujemy swoje urodziny, kierujemy się partnerskimi i etycznymi zasadami.

 • Anna Gwóźdź-Wiśniewska

  Team leader Zespołu Rekrutacji

  Bio

  Doświadczona w bojach rekruterka. Uwielbiam poznawać nowych ludzi i odkrywać ich potencjał. W HR odnalazłam swoje miejsce, bo łączy ono w sobie pomaganie innym z rozwijaniem biznesu. W BPX prowadzę rekrutacje na różne stanowiska i wspieram dział rekrutacji w różnych projektach. Szukam talentów, które chcą dołączyć do naszego zespołu i wspólnie z nami tworzyć przyszłość technologii. Do każdego kandydata podchodzę indywidualnie, a poczucie humoru, uśmiech i umiejętność zachowania dystansu to mój niezawodny kompas w rekrutacyjnych zawirowaniach.

 • Jacek Kędzierski

  Rekruter

  Bio

  Zanurzony w świecie HR i rekrutacji od dwóch dekad, weteran w łączeniu talentów z marzeniami. Nie tylko pomagam w rozwijaniu firm, ale też nieustannie dbam o to, aby każda rekrutacja była przygodą godną najlepszych opowieści. Nie tylko znajduję ludzi do pracy - tworząc mozaikę talentów, które razem budują coś wyjątkowego. Uważam, że każda rozmowa kwalifikacyjna powinna mieć trochę magii – a jego magiczny składnik? Niezawodne poczucie humoru i umiejętność zobaczenia potencjału tam, gdzie inni widzą tylko CV.

 • Alexandra Roucayrol

  Rekruter

  Bio

  Jestem rekruterką w BPX, gdzie moja praca to coś więcej niż przeglądanie LinkedInów przez okulary 3D, żeby zobaczyć potencjał kandydatów w pełnym wymiarze. Z zaangażowaniem rzucam się w wir poszukiwań - moje podejście do rekrutacji jest proste: szukam talentów, które pasują nie tylko do stanowiska, ale i do kultury naszej firmy, co jest trochę jak znajdowanie idealnego składnika, który dopełni danie.

Wartości BPX

 • Jakość

 • Szczerość

 • Odpowiedzialność

 • Świadomość celu

 • Partnerstwo

 • Wzajemność

Benefity

Poza wiedzą, doświadczeniem, rozwojem i wsparciem na każdym kroku pracy w BPX oraz owocowych wtorków oraz słodkich piątków ;), zapewniamy również pakiet dodatkowych benefitów, które umilą Ci zarówno życie zawodowe, jak i czas “po godzinach”.

 • Praca w BPX S.A. - Prywatna opieka medyczna

  Prywatna opieka medyczna

 • Praca w BPX S.A. - Prywatne ubezpieczenie na życie

  Prywatne ubezpieczenie na życie

 • Praca w BPX S.A. - Karta MultiSport

  Karta MultiSport

 • Praca w BPX S.A. - Plan wynagrodzeń oparty na wynikach

  Plan wynagrodzeń oparty na wynikach

 • Praca w BPX S.A. - Indywidualny plan rozwoju kariery

  Indywidualny plan rozwoju kariery

 • Praca w BPX S.A. - Elastyczne godziny pracy

  Elastyczne godziny pracy

 • Praca w BPX S.A. - Program Wellbeing

  Program Wellbeing

 • Praca w BPX S.A. - Imprezy i wyjazdy integracyjne

  Imprezy i wyjazdy integracyjne

Ciekawostka

Raz na dwa lata rozdajemy nagrody Perły BPX, w kategoriach nawiązujących do naszych firmowych wartości. To pracownicy nominują się nawzajem, co sprawia, że nagroda jest bezcenna.

Dla najdłuższych stażem pracowników rozdajemy nagrody: Dziękujemy, że jesteś, co pozwala nam docenić osoby, które wiążą się z nami na wiele lat, a jest ich u nas bardzo dużo ;)

Znajdź nas w social media

Find us on social media

Wellbeing - ważny dla nas jest dobry balans

Dbamy o dobre samopoczucie i odpowiedni balans między pracą a życiem prywatnym.

Dedykowany zespół Wellbeing każdego dnia zapewnia pozytywne nastroje w BPX. Wspólnie świętujemy takie dni, jak: Dzień Kobiet i Dzień Chłopaka, oraz mniej popularne, ale równie przyjemne Dni Psa, Kota, Czekolady, Pizzy, Sushi i wiele więcej!

Aktywnie włączamy się również w międzynarodowe i ogólnopolskie akcje badań profilaktycznych dla kobiet i mężczyzn. Zapuszczamy wąsy na Movember (spokojnie tylko męska część teamu ;P ), edukujemy się z ważnych tematów dotyczących zdrowia, mamy cykliczne webinary z psychologiem i nie boimy się rozmawiać o emocjach.

Gramy w “Planszówki nocą”, wychodzimy na zespołowe spotkania, każdego lata jedziemy na weekendowy wyjazd integracyjny pełen atrakcji, a zimą celebrujemy wspólnie świąteczny czas podczas podsumowującego rok spotkania.

 • BPX S.A. - wellbeing
 • BPX S.A. - wellbeing
 • BPX S.A. - wellbeing
 • BPX S.A. - wellbeing
 • BPX S.A. - wellbeing
 • BPX S.A. - wellbeing
 • BPX S.A. - wellbeing

Pomagamy

W BPX aktywnie angażujemy się we wspólne działania CSR-owe, a pomaganie to dla nas codzienność.

Stale wspieramy Fundację “Lepszy Start” i Niepubliczną Szkołę Podstawową dla dzieci ze spektrum autyzmu “Przylądek”, w tym, trwającą przez cały maj akcję “Kilometry dla Przylądka” i całoroczną akcję “Budujemy Dom na Zawsze”.

Łączymy siły we wszystkich inicjatywach niosących dobro, a gdy pada hasło “wszystkie ręce na pokład”, nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Razem organizujemy zbiórki, pomagamy zwierzakom, bo wierzymy, że każda realna pomoc ma znaczenie.

Dowiedz się więcej

FAQ - najczęściej zadawane pytania dotyczące rekrutacji

Nasze lokalizacje na całym świecie

Dowiedz się więcej o naszych lokalnych oddziałach w Polsce oraz biurach w USA i Brazylii. Bądź pewny, że bez względu na lokalizację klienta i strefę czasową, eksperci BPX zapewnią Twojej firmie najlepsze rozwiązania w zakresie technologii ERP i BI oraz najwyższej jakości usługi doradcze.

 • Wrocław
  Wrocław

  Wrocław

 • Warszawa
  Warszawa

  Warszawa

 • Katowice
  Katowice

  Katowice

 • Exton
  Exton

  Exton

 • Chicago
  Chicago

  Chicago

 • São Paulo
  São Paulo

  São Paulo

Nie widzisz roli dla siebie? Nie rezygnuj! Wyślij nam swoje CV

  Dane personalne

  Plik CV

  Języki

  Dodatkowe informacje  Administratorem Twoich danych osobowych jest BPX S.A. (KRS: 0000274149), a szerszą informację o przetwarzaniu danych osobowych przez BPX S.A. możesz znaleźć w Polityce Prywatności.

  • SAP
  • Qlik
  • Infor
  • enova365
  • Teta
  • Visual Fabriq
  • RGM
  • Power BI
  • Semarchy
  • K4 Inphinity
  • Vizlib
  • Tricentis Tosa