Aktualności - BPX

BPX S.A. przekazała czek na kwotę 170 472 zł, w ramach akcji „Kilometry dla Przylądka”

Cały maj upłynął w BPX pod hasłem: "Kilometry dla Przylądka". Wspólnie pokonywaliśmy dystanse na rowerach, spacerach i podczas biegania. Dzisiaj możemy w pełni podsumować akcję i(...)

Czytaj dalej

Future.AI 28-29.06 – zapraszamy na event firmy Altair poświęcony sztucznej inteligencji w biznesie

Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu, podczas którego odkryjesz, w jaki sposób analityka danych i sztuczna inteligencja mogą Ci pomóc w usprawnieniu procesu podejmowania decyzji i(...)

Czytaj dalej

Kilometry dla Przylądka – dziękujemy!

Akcja "Kilometry dla Przylądka" przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Pobiliśmy zeszłoroczny rekord!!!! Wspólnie biegając, spacerując i jeżdżąc na rowerze, zebraliśmy(...)

Czytaj dalej

Integracja SAP z Krajowym Systemem e-Faktur

Już 8 czerwca zapraszamy na webinar "Integracja SAP z Krajowym Systemem e-Faktur" organizowany przez BPX przy współpracy z firmą KBJ. Zapisz się już dziś:(...)

Czytaj dalej

Za nami warsztaty SAP na Politechnice Wrocławskiej i Politechnice Częstochowskiej

Zakończyliśmy kolejną edycję warsztatów "Poznaj system SAP - warsztaty modułowe z finansów i logistyki" organizowanych na Wydziale Zarządzania Politechniki Częstochowskiej.  Nasi(...)

Czytaj dalej

Mistrzowie SAP – zrób pierwszy krok do kariery w consultingu

17 maja na Politechnice Wrocławskiej odbędą się warsztaty, na które serdecznie zapraszamy studentów Politechniki Wrocławskiej. Spotkanie będzie miało formę zajęć praktycznych, na(...)

Czytaj dalej

Rusza druga edycja akcji – „Kilometry dla Przylądka”

1 maja br. startuje kolejna edycja akcji „Kilometry dla Przylądka” organizowana przez Fundację „Lepszy Start” i przyjaciół Szkoły Podstawowej dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum(...)

Czytaj dalej

Na niebiesko dla autyzmu

W BPX działa Zespół Wellbeing, który aktywnie wspiera i promuje wśród pracowników inicjatywy CSR oraz wolontariat pracowniczy. Mają one na celu zwrócenie uwagi na społecznie ważne(...)

Czytaj dalej

BPX – Powered by Women

Marzec upłynął w BPX pod hasłem „Powered by women”. Nasz zespół swoją mocą zasila 75 wspaniałych kobiet, którym każdego dnia towarzyszy mnóstwo wyzwań, sukcesów,(...)

Czytaj dalej

Trendy i wyzwania transformacji cyfrowej branży FMCG

Razem z PortalSpożyczy.pl zapraszamy na bezpłatny webinar online o rozwiązaniach SAP w branży spożywczej! Kiedy? 29.03.2022 (wtorek) Zmieniająca się rzeczywistość ekonomiczna(...)

Czytaj dalej

Transformacja danych i automatyzacja procesów finansowo-księgowych bez pisania kodu!

Zapraszamy na webinar o Altair Monarch! Kiedy? 31.03.2022 Monarch jest najszybszym i najprostszym rozwiązaniem do pozyskiwania danych z trudnych, słabo uporządkowanych danych (takich jak(...)

Czytaj dalej

Pomagamy!

Pomagamy liderom rynku nie tylko w transformacji cyfrowej, ale wspieramy również potrzebujących. Zachęcamy do lektury dzisiejszego dodatku Rzeczpospolita — CSR Pomagamy, w którym ukazał(...)

Czytaj dalej

Poznaj system SAP – warsztaty modułowe z finansów i logistyki

9 marca ruszamy z cyklem warsztatów dla studentów Wydziału Zarządzania z Politechniki Częstochowskiej. W ramach warsztatów odbędzie się 8 spotkań, podczas których uczestnicy dowiedzą(...)

Czytaj dalej

Jak zostać konsultantem SAP? – Spotkanie 19.01.2022 r.

Już za tydzień 19 stycznia (środa) w ramach Partnerstwa z Politechniką Częstochowską spotykamy się ze studentami Wydziału Zarządzania. Spotkanie poprowadzi Anna Saczuk - Wiceprezes BPX(...)

Czytaj dalej

BPX partnerem firmy Semarchy w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej!

Semarchy

  To już oficjalne! BPX został partnerem firmy Semarchy! Semarchy to twórca zintegrowanych narzędzi Intelligent Data Hub™, które pozwalają użytkownikom biznesowym zostać(...)

Czytaj dalej

BPX Partnerem Strategicznym Koła Naukowego SAP

Po raz kolejny zostaliśmy Partnerem Strategicznym Koła Naukowego SAPer przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Wspieramy merytorycznie studentów, którzy chcą poznać specyfikę pracy(...)

Czytaj dalej

Uwaga Webinar! Zapraszamy 16.12.2021

Serdecznie zapraszamy na webinar „BPX & Altair”, w którym zapoznasz się z najnowocześniejszymi narzędziami do analityki danych i uczenia maszynowego firmy(...)

Czytaj dalej

II Warsztaty modułowe SAP w obszarze logistyki

Serdecznie zapraszamy na kolejny prowadzony przez nas certyfikowany cykl warsztatowy online nt. „II Warsztaty modułowe SAP w obszarze logistyki”. Zapisy pod adresem (...)

Czytaj dalej

FUTURE.INDUSTRY -Globalny Event Online, 19-21. Października 2021

DOWIEDZ SIĘ, CO WYDARZY SIĘ WKRÓTCE W OBSZARZE PRODUKCJI PRZYSZŁOŚCI! 19-21. Października 2021 | Globalny Event Online  | start 10:00 Dołącz do wizjonerów z całego świata, by(...)

Czytaj dalej

BPX partnerem firmy Altair w Polsce!

To już oficjalne! BPX został partnerem w obszarze AI i Data Analytics firmy Altair w Polsce! Altair to światowy lider w dostarczaniu najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie danych. Wraz z(...)

Czytaj dalej

Zapraszamy na webinarium! Kiedy? 9.06.2021

Cloud Data & Analytics Tour 2021 – zapraszamy na Dzień z BPX!  Zastanawiasz się czy Cloud Data to rozwiązanie dla Twojego biznesu? Dołącz do spotkania i posłuchaj opinii naszych(...)

Czytaj dalej

BI Qlik 85% taniej?

28 kwietnia 2021 rusza nabór wniosków do nowego konkursu PARP - Przemysł 4.0. Beneficjenci programu mogą otrzymać dofinansowanie o maksymalnej wartości 800 tys. zł. Przyznane środki można(...)

Czytaj dalej

Zapraszamy na debatę online! Kiedy? 30.03.2021

Już 30 marca 2021 r. godzina 10:00 / DEBATATA ON-LINE „Nowa wizja Business Intelligence vs nowe realia w branży FMCG. Przewaga dla graczy w walce o silną pozycję” Spotkanie on-line dla(...)

Czytaj dalej

Qlik 11 raz z rzędu wśród liderów Magicznego Kwadratu Gartnera!

Jak co roku Gartner opublikował Raport Magic Quadrant for Analytics and Business Intelligence Platforms. Ten raport to świetny sposób, aby uzyskać przegląd narzędzi Business Intelligence –(...)

Czytaj dalej

Business Intelligence w rękach CFO

Dyrektor finansowy - dziś CFO, a niegdyś „księgowy” w zarękawkach skrupulatnie liczący wpływy i wydatki – wraz ze zmieniającym się, skomplikowanym światem biznesu potrzebuje(...)

Czytaj dalej

BI Trends

Już 9 grudnia zapraszamy na najważniejsze spotkanie praktyków analityki biznesowej oraz ekspertów zajmujących się zarządzaniem danymi. Konferencja pomoże nabyć słuchaczom niezbędną(...)

Czytaj dalej

Webinarium “Understanding and Perfecting Data to Enable Revenue Growth Management”

Serdecznie zapraszamy na webinar „Understanding and Perfecting Data to Enable Revenue Growth Management” z naszym udziałem! To już 25 listopada, o godzinie 17.00 O tym(...)

Czytaj dalej

BI w rękach CFO

BI w rękach CFO, wywiad z finansistą

Krzysztof Caruk to finansista z wieloletnim doświadczeniem, obecnie pełni rolę CFO w BPX S.A. Jeśli jesteście ciekawi, kim jest, czym się cechuje oraz jaką rolę pełni współczesny(...)

Czytaj dalej

Qlik Analytics Tour 2020

Qlik Analytics Tour 2020 - szybsze pozyskiwanie informacji

Chciałbyś maksymalnie wykorzystać wartość biznesową swoich danych? Weź udział w DARMOWEJ konferencji Qlik Analytics Tour online i zobacz, jak szybciej pozyskiwać informacje(...)

Czytaj dalej

Jak sobie radzić w trudnych czasach?

Jak utrzymać płynność finansową i dobrą kondycję biznesu w dobie pandemii?

Co jest podstawą dobrze prosperującego biznesu podczas pandemii? Skuteczne i efektywne zarządzanie płynnością finansową, bieżące monitorowanie i trafne prognozowanie ponoszonych kosztów, a(...)

Czytaj dalej

Bezpłatne webinarium “Dobre praktyki wizualizacji danych”.

Bezpłatne webinarium "Dobre praktyki wizualizacji danych".

Zapraszamy na DARMOWE webinarium "Dobre praktyki wizualizacji danych", podczas którego podzielimy się dobrymi praktykami wizualizacji danych, powiemy o tym, czego należy unikać, tworząc(...)

Czytaj dalej

Qlik 10 raz z rzędu wśród liderów rozwiązań BI magicznego kwadratu Gartnera! 

nowoczesne narzędzia do analizy danych - miniaturka

Szukasz nowoczesnego narzędzia do analizy danych? Zobacz, dlaczego Qlik dziesiąty raz z rzędu znalazł się wśród liderów rozwiązań Business Intelligence magicznego kwadratu(...)

Czytaj dalej

Zapraszamy na bezpłatne webinarium “Analityka w chmurze”.

bezpłatne webinarium analityka w chmurze

Temat: Analityka w chmurze. Prowadzący: Michał Gaida, Qlik Technical Team Leader Kiedy? 22 maja (Piątek) O której? 12:00 Webinarium będzie składało się z 2 bloków(...)

Czytaj dalej

Zapraszamy na Akademię Pana Qlika 

Akademia Pana Qlika - jak wygenerować oszczędności

Od poniedziałku, 4 maja do piątku 8 maja, codziennie od 12:00 do 13:00 – odbędzie się cykl darmowych warsztatów pod nazwą Akademia Pana Qlika Spotkania będą przeprowadzane w(...)

Czytaj dalej

Czy wiesz jak wygląda współpraca z nami?

nasze centrum kompetencyjne

Świadczymy usługi wsparcia dla użytkowników systemów SAP/Qlik/Infor CloudSuite.  Zobacz, co możemy Ci(...)

Czytaj dalej

Webinarium “Business Intelligence – Analiza danych dla początkujących”

Webinarium "Business Intelligence - Analiza danych dla początkujących"

Zapraszamy na DARMOWE webinarium "Business Intelligence - Analiza danych dla początkujących", podczas którego będziemy opowiadać i zachęcać do poznania możliwości, jakie niesie platforma(...)

Czytaj dalej