Aktualności - BPX

Zostaliśmy członkiem Chicagoland Chamber of Commerce

Miło nam poinformować, że dołączyliśmy do Chicagoland Chamber of Commerce! Jest to związane z naszym ciągłym dążeniem w kierunku rozwoju biznesu BPX i budowania długoterminowych relacji(...)

Czytaj dalej

Warsztaty dla studentów Politechniki Częstochowskiej: SAP w zarządzaniu logistycznym

Zapraszamy  studentów Politechniki Częstochowskiej na cykl warsztatów online, które startują się 16 marca 2023. Poniżej szczegółowe informacje. Daty spotkań: 16.03 – 20.04 Forma(...)

Czytaj dalej

Zapraszamy na konferencję Future.Industry 2023 firmy Altair

Wraz z naszym technologicznym partnerem, firmą Altair, serdecznie zapraszamy 8-9 Marca na konferencję Future.Industry poświęconą trendom, wpływającym na nasz świat. Powiemy o: 👉(...)

Czytaj dalej

BPX S.A. rozszerza grupę kapitałową o Milestone Dom Wdrożeniowy

BPX S.A., firma konsultingowa wspierająca przedsiębiorstwa w doskonaleniu procesów zarządzania poprzez skuteczne wdrażanie rozwiązań klasy ERP oraz Business Intelligence, rozszerzyła(...)

Czytaj dalej

Dzień z życia konsultanta SAP

Już 23 listopada zapraszamy studentów Politechniki Opolskiej na webinar, na którym opowiemy jak wygląda: Dzień z  życia konsultanta SAP. Spotkanie poprowadzi Jakub Świerczek, konsultant(...)

Czytaj dalej

Zarządzanie wzrostem przychodów – Webinar 14.12.2022 r.

Zapraszamy na bezpłatny webinar pt.: „Zarządzanie wzrostem przychodów – rozwiązania RGM do stymulacji popytu i kontroli marż handlowych” Kiedy? 14 grudnia (środa), o godz.(...)

Czytaj dalej

Okiem rekrutera: CV, które zapewni Ci pracę w branży

Mamy świetną wiadomość dla studentów Politechniki Częstochowskiej. Już 23 listopada zapraszamy serdecznie na warsztaty dla studentów ostatniego roku studiów Wydziału Zarządzania: Temat(...)

Czytaj dalej

Warsztaty dla studentów Akademii Nauk Stosowanych: Logistyka w SAP

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych studentów AKADEMII NAUK STOSOWANYCH ANGELUSA SILESIUSA w Wałbrzychu na warsztaty o tematyce Logistyka w SAP. Poniżej znajdziecie garść niezbędnych(...)

Czytaj dalej

Webinar: Jak firmy produkcyjne wykorzystują Platformę Qlik Active Intelligence do transformacji strategii danych?

Ostatnie dwa lata okazały się przełomowe dla firm z całej branży produkcyjnej. Konsekwencje COVID i stale rosnąca ilość zmiennych decyzyjnych skłaniają liderów rynku do przemyślenia(...)

Czytaj dalej

BPX członkiem Polish American Chamber of Commerce

Miło nam poinformować, że dołączyliśmy do Polsko-Amerykańskiej Izby Gospodarczej (PACC), co ma dla nas istotne znaczenie, jeśli chodzi o rozwój biznesu na rynku amerykańskim. Początki(...)

Czytaj dalej

BPX w gronie największych firm IT w Polsce

Cieszymy się, że zostaliśmy wymienieni w publikacji „Raport ITwiz BEST100 edycja 2022” i tym samym znaleźliśmy się w gronie największych firm IT w Polsce ubiegłego roku. Stanowi on cały(...)

Czytaj dalej

Charity Corner: „Fundacja-Lepszy Start” w Poland Weekly

"Żyjąc w ciągłym pośpiechu czasem zapominamy, że obok nas są dzieci i dorośli, którzy nie byliby w stanie funkcjonować samodzielnie bez pomocy społeczeństwa". W pełni się z tym(...)

Czytaj dalej

BPX w Computerworld TOP200

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma BPX S.A. znalazła się w rankingu  TOP 200  firm sektora IT na polskim rynku w 2021 roku, który przygotował Computerworld Polska. Z raportu(...)

Czytaj dalej

Zapraszamy na Student Learning Event 2022 – edukacyjny event Altair dla studentów!

Już 20-22 września odbędzie się Student Learning Event 2022, darmowa konferencja dla studentów poświęcona zagadnieniom symulacji, analityce danych i automatyzacji. 🤖 Wraz z firmą(...)

Czytaj dalej

BPX S.A. przekazała czek na kwotę 170 472 zł, w ramach akcji „Kilometry dla Przylądka”

Cały maj upłynął w BPX pod hasłem: "Kilometry dla Przylądka". Wspólnie pokonywaliśmy dystanse na rowerach, spacerach i podczas biegania. Dzisiaj możemy w pełni podsumować akcję i(...)

Czytaj dalej

Future.AI 28-29.06 – zapraszamy na event firmy Altair poświęcony sztucznej inteligencji w biznesie

Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu, podczas którego odkryjesz, w jaki sposób analityka danych i sztuczna inteligencja mogą Ci pomóc w usprawnieniu procesu podejmowania decyzji i(...)

Czytaj dalej

Kilometry dla Przylądka – dziękujemy!

Akcja "Kilometry dla Przylądka" przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Pobiliśmy zeszłoroczny rekord!!!! Wspólnie biegając, spacerując i jeżdżąc na rowerze, zebraliśmy(...)

Czytaj dalej

Integracja SAP z Krajowym Systemem e-Faktur

Już 8 czerwca zapraszamy na webinar "Integracja SAP z Krajowym Systemem e-Faktur" organizowany przez BPX przy współpracy z firmą KBJ. Zapisz się już dziś:(...)

Czytaj dalej

Za nami warsztaty SAP na Politechnice Wrocławskiej i Politechnice Częstochowskiej

Zakończyliśmy kolejną edycję warsztatów "Poznaj system SAP - warsztaty modułowe z finansów i logistyki" organizowanych na Wydziale Zarządzania Politechniki Częstochowskiej.  Nasi(...)

Czytaj dalej

Mistrzowie SAP – zrób pierwszy krok do kariery w consultingu

17 maja na Politechnice Wrocławskiej odbędą się warsztaty, na które serdecznie zapraszamy studentów Politechniki Wrocławskiej. Spotkanie będzie miało formę zajęć praktycznych, na(...)

Czytaj dalej

Rusza druga edycja akcji – „Kilometry dla Przylądka”

1 maja br. startuje kolejna edycja akcji „Kilometry dla Przylądka” organizowana przez Fundację „Lepszy Start” i przyjaciół Szkoły Podstawowej dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum(...)

Czytaj dalej

Na niebiesko dla autyzmu

W BPX działa Zespół Wellbeing, który aktywnie wspiera i promuje wśród pracowników inicjatywy CSR oraz wolontariat pracowniczy. Mają one na celu zwrócenie uwagi na społecznie ważne(...)

Czytaj dalej

BPX – Powered by Women

Marzec upłynął w BPX pod hasłem „Powered by women”. Nasz zespół swoją mocą zasila 75 wspaniałych kobiet, którym każdego dnia towarzyszy mnóstwo wyzwań, sukcesów,(...)

Czytaj dalej

Trendy i wyzwania transformacji cyfrowej branży FMCG

Razem z PortalSpożyczy.pl zapraszamy na bezpłatny webinar online o rozwiązaniach SAP w branży spożywczej! Kiedy? 29.03.2022 (wtorek) Zmieniająca się rzeczywistość ekonomiczna(...)

Czytaj dalej

Transformacja danych i automatyzacja procesów finansowo-księgowych bez pisania kodu!

Zapraszamy na webinar o Altair Monarch! Kiedy? 31.03.2022 Monarch jest najszybszym i najprostszym rozwiązaniem do pozyskiwania danych z trudnych, słabo uporządkowanych danych (takich jak(...)

Czytaj dalej

Pomagamy!

Pomagamy liderom rynku nie tylko w transformacji cyfrowej, ale wspieramy również potrzebujących. Zachęcamy do lektury dzisiejszego dodatku Rzeczpospolita — CSR Pomagamy, w którym ukazał(...)

Czytaj dalej

Poznaj system SAP – warsztaty modułowe z finansów i logistyki

9 marca ruszamy z cyklem warsztatów dla studentów Wydziału Zarządzania z Politechniki Częstochowskiej. W ramach warsztatów odbędzie się 8 spotkań, podczas których uczestnicy dowiedzą(...)

Czytaj dalej

Jak zostać konsultantem SAP? – Spotkanie 19.01.2022 r.

Już za tydzień 19 stycznia (środa) w ramach Partnerstwa z Politechniką Częstochowską spotykamy się ze studentami Wydziału Zarządzania. Spotkanie poprowadzi Anna Saczuk - Wiceprezes BPX(...)

Czytaj dalej

BPX partnerem firmy Semarchy w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej!

Semarchy

  To już oficjalne! BPX został partnerem firmy Semarchy! Semarchy to twórca zintegrowanych narzędzi Intelligent Data Hub™, które pozwalają użytkownikom biznesowym zostać(...)

Czytaj dalej

BPX Partnerem Strategicznym Koła Naukowego SAP

Po raz kolejny zostaliśmy Partnerem Strategicznym Koła Naukowego SAPer przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Wspieramy merytorycznie studentów, którzy chcą poznać specyfikę pracy(...)

Czytaj dalej

Uwaga Webinar! Zapraszamy 16.12.2021

Serdecznie zapraszamy na webinar „BPX & Altair”, w którym zapoznasz się z najnowocześniejszymi narzędziami do analityki danych i uczenia maszynowego firmy(...)

Czytaj dalej

II Warsztaty modułowe SAP w obszarze logistyki

Serdecznie zapraszamy na kolejny prowadzony przez nas certyfikowany cykl warsztatowy online nt. „II Warsztaty modułowe SAP w obszarze logistyki”. Zapisy pod adresem (...)

Czytaj dalej

FUTURE.INDUSTRY -Globalny Event Online, 19-21. Października 2021

DOWIEDZ SIĘ, CO WYDARZY SIĘ WKRÓTCE W OBSZARZE PRODUKCJI PRZYSZŁOŚCI! 19-21. Października 2021 | Globalny Event Online  | start 10:00 Dołącz do wizjonerów z całego świata, by(...)

Czytaj dalej

BPX partnerem firmy Altair w Polsce!

To już oficjalne! BPX został partnerem w obszarze AI i Data Analytics firmy Altair w Polsce! Altair to światowy lider w dostarczaniu najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie danych. Wraz z(...)

Czytaj dalej

Zapraszamy na webinarium! Kiedy? 9.06.2021

Cloud Data & Analytics Tour 2021 – zapraszamy na Dzień z BPX!  Zastanawiasz się czy Cloud Data to rozwiązanie dla Twojego biznesu? Dołącz do spotkania i posłuchaj opinii naszych(...)

Czytaj dalej

BI Qlik 85% taniej?

28 kwietnia 2021 rusza nabór wniosków do nowego konkursu PARP - Przemysł 4.0. Beneficjenci programu mogą otrzymać dofinansowanie o maksymalnej wartości 800 tys. zł. Przyznane środki można(...)

Czytaj dalej