Aktualności - BPX

Jak zostać konsultantem SAP? – Spotkanie 19.01.2022 r.

Już za tydzień 19 stycznia (środa) w ramach Partnerstwa z Politechniką Częstochowską spotykamy się ze studentami Wydziału Zarządzania. Spotkanie poprowadzi Anna Saczuk - Wiceprezes BPX(...)

Czytaj dalej

BPX partnerem firmy Semarchy w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej!

  To już oficjalne! BPX został partnerem firmy Semarchy! Semarchy to twórca zintegrowanych narzędzi Intelligent Data Hub™, które pozwalają użytkownikom biznesowym zostać(...)

Czytaj dalej

BPX Partnerem Strategicznym Koła Naukowego SAP

Po raz kolejny zostaliśmy Partnerem Strategicznym Koła Naukowego SAPer przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Wspieramy merytorycznie studentów, którzy chcą poznać specyfikę pracy(...)

Czytaj dalej

Uwaga Webinar! Zapraszamy 16.12.2021

Serdecznie zapraszamy na webinar „BPX & Altair”, w którym zapoznasz się z najnowocześniejszymi narzędziami do analityki danych i uczenia maszynowego firmy(...)

Czytaj dalej

II Warsztaty modułowe SAP w obszarze logistyki

Serdecznie zapraszamy na kolejny prowadzony przez nas certyfikowany cykl warsztatowy online nt. „II Warsztaty modułowe SAP w obszarze logistyki”. Zapisy pod adresem (...)

Czytaj dalej

FUTURE.INDUSTRY -Globalny Event Online, 19-21. Października 2021

DOWIEDZ SIĘ, CO WYDARZY SIĘ WKRÓTCE W OBSZARZE PRODUKCJI PRZYSZŁOŚCI! 19-21. Października 2021 | Globalny Event Online  | start 10:00 Dołącz do wizjonerów z całego świata, by(...)

Czytaj dalej

BPX partnerem firmy Altair w Polsce!

To już oficjalne! BPX został partnerem w obszarze AI i Data Analytics firmy Altair w Polsce! Altair to światowy lider w dostarczaniu najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie danych. Wraz z(...)

Czytaj dalej

Zapraszamy na webinarium! Kiedy? 9.06.2021

Cloud Data & Analytics Tour 2021 – zapraszamy na Dzień z BPX!  Zastanawiasz się czy Cloud Data to rozwiązanie dla Twojego biznesu? Dołącz do spotkania i posłuchaj opinii naszych(...)

Czytaj dalej

BI Qlik 85% taniej?

28 kwietnia 2021 rusza nabór wniosków do nowego konkursu PARP - Przemysł 4.0. Beneficjenci programu mogą otrzymać dofinansowanie o maksymalnej wartości 800 tys. zł. Przyznane środki można(...)

Czytaj dalej

Zapraszamy na debatę online! Kiedy? 30.03.2021

Już 30 marca 2021 r. godzina 10:00 / DEBATATA ON-LINE „Nowa wizja Business Intelligence vs nowe realia w branży FMCG. Przewaga dla graczy w walce o silną pozycję” Spotkanie on-line dla(...)

Czytaj dalej

Qlik 11 raz z rzędu wśród liderów Magicznego Kwadratu Gartnera!

Jak co roku Gartner opublikował Raport Magic Quadrant for Analytics and Business Intelligence Platforms. Ten raport to świetny sposób, aby uzyskać przegląd narzędzi Business Intelligence –(...)

Czytaj dalej

Business Intelligence w rękach CFO

Dyrektor finansowy - dziś CFO, a niegdyś „księgowy” w zarękawkach skrupulatnie liczący wpływy i wydatki – wraz ze zmieniającym się, skomplikowanym światem biznesu potrzebuje(...)

Czytaj dalej

BI Trends

Już 9 grudnia zapraszamy na najważniejsze spotkanie praktyków analityki biznesowej oraz ekspertów zajmujących się zarządzaniem danymi. Konferencja pomoże nabyć słuchaczom niezbędną(...)

Czytaj dalej

Webinarium “Understanding and Perfecting Data to Enable Revenue Growth Management”

Serdecznie zapraszamy na webinar „Understanding and Perfecting Data to Enable Revenue Growth Management” z naszym udziałem! To już 25 listopada, o godzinie 17.00 O tym(...)

Czytaj dalej

BI w rękach CFO

BI w rękach CFO, wywiad z finansistą

Krzysztof Caruk to finansista z wieloletnim doświadczeniem, obecnie pełni rolę CFO w BPX S.A. Jeśli jesteście ciekawi, kim jest, czym się cechuje oraz jaką rolę pełni współczesny(...)

Czytaj dalej

Qlik Analytics Tour 2020

Qlik Analytics Tour 2020 - szybsze pozyskiwanie informacji

Chciałbyś maksymalnie wykorzystać wartość biznesową swoich danych? Weź udział w DARMOWEJ konferencji Qlik Analytics Tour online i zobacz, jak szybciej pozyskiwać informacje(...)

Czytaj dalej

Jak sobie radzić w trudnych czasach?

Jak utrzymać płynność finansową i dobrą kondycję biznesu w dobie pandemii?

Co jest podstawą dobrze prosperującego biznesu podczas pandemii? Skuteczne i efektywne zarządzanie płynnością finansową, bieżące monitorowanie i trafne prognozowanie ponoszonych kosztów, a(...)

Czytaj dalej

Bezpłatne webinarium “Dobre praktyki wizualizacji danych”.

Bezpłatne webinarium "Dobre praktyki wizualizacji danych".

Zapraszamy na DARMOWE webinarium "Dobre praktyki wizualizacji danych", podczas którego podzielimy się dobrymi praktykami wizualizacji danych, powiemy o tym, czego należy unikać, tworząc(...)

Czytaj dalej

Qlik 10 raz z rzędu wśród liderów rozwiązań BI magicznego kwadratu Gartnera! 

nowoczesne narzędzia do analizy danych - miniaturka

Szukasz nowoczesnego narzędzia do analizy danych? Zobacz, dlaczego Qlik dziesiąty raz z rzędu znalazł się wśród liderów rozwiązań Business Intelligence magicznego kwadratu(...)

Czytaj dalej

Zapraszamy na bezpłatne webinarium “Analityka w chmurze”.

bezpłatne webinarium analityka w chmurze

Temat: Analityka w chmurze. Prowadzący: Michał Gaida, Qlik Technical Team Leader Kiedy? 22 maja (Piątek) O której? 12:00 Webinarium będzie składało się z 2 bloków(...)

Czytaj dalej

Zapraszamy na Akademię Pana Qlika 

Akademia Pana Qlika - jak wygenerować oszczędności

Od poniedziałku, 4 maja do piątku 8 maja, codziennie od 12:00 do 13:00 – odbędzie się cykl darmowych warsztatów pod nazwą Akademia Pana Qlika Spotkania będą przeprowadzane w(...)

Czytaj dalej

Czy wiesz jak wygląda współpraca z nami?

nasze centrum kompetencyjne

Świadczymy usługi wsparcia dla użytkowników systemów SAP/Qlik/Infor CloudSuite.  Zobacz, co możemy Ci(...)

Czytaj dalej

Webinarium “Business Intelligence – Analiza danych dla początkujących”

Webinarium "Business Intelligence - Analiza danych dla początkujących"

Zapraszamy na DARMOWE webinarium "Business Intelligence - Analiza danych dla początkujących", podczas którego będziemy opowiadać i zachęcać do poznania możliwości, jakie niesie platforma(...)

Czytaj dalej

QLIK dziewiąty raz z rzędu wśród liderów magicznego kwadratu Gartnera !

Czy próbujesz znaleźć najlepsze rozwiązanie Business Intelligence dla swojej firmy? Jak co roku Gartner opublikował Raport Magic Quadrant for Analytics and Business Intelligence(...)

Czytaj dalej

Partner miesiąca K4 Analytics

Partner miesiąca K4 Analytics

Miło nam poinformować, że zostaliśmy Partnerem miesiąca K4 Analytics. Jest to wyróżnienie potwierdzające nasze kompetencje, umiejętności, sukcesy przy realizacji projektów.(...)

Czytaj dalej

Relacja z Poranku biznesowego z BPX w Krakowie

Relacja z Poranku biznesowego z BPX w Krakowie

14 czerwca odbyła się kolejna edycja Poranku biznesowego z BPX ! Tym razem zawitaliśmy do Krakowa, gdzie jak widać — nie brakowało zainteresowanych poznaniem najnowszych trendów w(...)

Czytaj dalej

Qlik Sense June 2019

co nowego w Qlik Sense?

Co nowego w Qlik Sense w czerwcu 2019 ? Qlik Sense June 2019 oferuje wiele nowych możliwości, rozwiązań związanych z wizualizacją danych i nie tylko. W Qlik Sense June 2019 m.in. możliwe(...)

Czytaj dalej

Poranek biznesowy z BPX 2019 w Krakowie

Dołącz do nas podczas Poranku biznesowego z BPX 2019 w Krakowie! Data: 14 czerwca 2019r. Miejsce: Kraków Hotel (Best Western Premier), ul. Opolska 14a, 31-323 Kraków Udział jest(...)

Czytaj dalej

Poranek biznesowy z BPX 2019 w Katowicach

Dołącz do nas podczas Poranku biznesowego z BPX 2019 w Katowicach! Data: 22 marca 2019r. Miejsce: Park Hotel Diament Katowice, ul. Wita Stwosza 37, 40-042 Katowice Udział jest(...)

Czytaj dalej

Split payment

Mechanizm podzielonej płatności Split payment, czyli mechanizm podzielonej płatności, to kolejne międzynarodowe rozwiązanie mające na celu ograniczenie wyłudzania podatku VAT. Dotychczas(...)

Czytaj dalej

Qlik Sense Tour 2018

Dołącz do nas podczas Qlik Sense Tour w Krakowie! Piątek  I  14 czerwca  I  2018r. Miejsce: Kraków Hotel (Best Western Premier), ul. Opolska 14a  -> dojedź z Google Maps <- Udział(...)

Czytaj dalej

Automotive, Industrial & Aerospace – Nowa specjalizacja Qlik

Automotive, Industrial & Aerospace – Nowa specjalizacja Qlik

BPX w 2017 roku uzyskał potwierdzenie swoich kompetencji w obszarze Automotive, Industrial & Aerospace zdobywając oficjalnie rozpoznaną przez Qlik specjalizację w tym obszarze. Potwierdza to(...)

Czytaj dalej

Qlik Sense Morning 2018

Dołącz do nas podczas warsztatów Qlik Sense Morning 2018 w Warszawie! Data: Piątek, 23 marca 2018r. Miejsce: Miejsce: Centrum szkoleniowo-konferencyjne EY Academy of Business (budynek(...)

Czytaj dalej

Qlik Sense Morning 2017

Qlik Sense Morning 2018 - poznam moc twoich danych

Dołącz do nas podczas Qlik Sense Morning 2017 w Gdańsku! Piątek  I  8 września  I  2017r. Miejsce: Hotel SCANDIC, ul. Podwale Grodzkie 9, 80-895 Gdańsk -> dojedź z Google Maps(...)

Czytaj dalej

XIII Targi eHandlu

Zapraszamy na nasze stoisko na XIII Targach eHandlu Termin: 8 listopada Miejsce: Warszawa, EXPO XXI Cały eHandel w jednym miejscu! Ponad 4000 Zwiedzających, 24 eksperckie prezentacje na 4(...)

Czytaj dalej

RetailShow 2017

Zapraszamy na nasze stoisko na RetailShow 2017! Termin: 15-16 listopada 2017 r Miejsce: Warszawskie Centrum EXPO XXI     Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow to coroczna,(...)

Czytaj dalej