Aktualności - BPX

QLIK dziewiąty raz z rzędu wśród liderów magicznego kwadratu Gartnera !

Czy próbujesz znaleźć najlepsze rozwiązanie Business Intelligence dla swojej firmy? Jak co roku Gartner opublikował Raport Magic Quadrant for Analytics and Business Intelligence(...)

Czytaj dalej

Partner miesiąca K4 Analytics

Miło nam poinformować, że zostaliśmy Partnerem miesiąca K4 Analytics. Jest to wyróżnienie potwierdzające nasze kompetencje, umiejętności, sukcesy przy realizacji projektów.(...)

Czytaj dalej

Relacja z Poranku biznesowego z BPX w Krakowie

14 czerwca odbyła się kolejna edycja Poranku biznesowego z BPX ! Tym razem zawitaliśmy do Krakowa, gdzie jak widać — nie brakowało zainteresowanych poznaniem najnowszych trendów w(...)

Czytaj dalej

Qlik Sense June 2019

Co nowego w Qlik Sense w czerwcu 2019 ? Qlik Sense June 2019 oferuje wiele nowych możliwości, rozwiązań związanych z wizualizacją danych i nie tylko. W Qlik Sense June 2019 m.in. możliwe(...)

Czytaj dalej

Poranek biznesowy z BPX 2019 w Krakowie

Dołącz do nas podczas Poranku biznesowego z BPX 2019 w Krakowie! Data: 14 czerwca 2019r. Miejsce: Kraków Hotel (Best Western Premier), ul. Opolska 14a, 31-323 Kraków Udział jest(...)

Czytaj dalej

Poranek biznesowy z BPX 2019 w Katowicach

Dołącz do nas podczas Poranku biznesowego z BPX 2019 w Katowicach! Data: 22 marca 2019r. Miejsce: Park Hotel Diament Katowice, ul. Wita Stwosza 37, 40-042 Katowice Udział jest(...)

Czytaj dalej

Split payment

Split payment, czyli mechanizm podzielonej płatności, to kolejne międzynarodowe rozwiązanie mające na celu ograniczenie wyłudzania podatku VAT. Dotychczas rozwiązanie to funkcjonuje m.in.:(...)

Czytaj dalej

Qlik Sense Tour 2018

Dołącz do nas podczas Qlik Sense Tour w Krakowie! Piątek  I  14 czerwca  I  2018r. Miejsce: Kraków Hotel (Best Western Premier), ul. Opolska 14a  -> dojedź z Google Maps <- Udział(...)

Czytaj dalej

Automotive, Industrial & Aerospace – Nowa specjalizacja Qlik

BPX w 2017 roku uzyskał potwierdzenie swoich kompetencji w obszarze Automotive, Industrial & Aerospace zdobywając oficjalnie rozpoznaną przez Qlik specjalizację w tym obszarze. Potwierdza to(...)

Czytaj dalej

Qlik Sense Morning 2018

Dołącz do nas podczas warsztatów Qlik Sense Morning 2018 w Warszawie! Data: Piątek, 23 marca 2018r. Miejsce: Miejsce: Centrum szkoleniowo-konferencyjne EY Academy of Business (budynek(...)

Czytaj dalej

Qlik Sense Morning 2017

Dołącz do nas podczas Qlik Sense Morning 2017 w Gdańsku! Piątek  I  8 września  I  2017r. Miejsce: Hotel SCANDIC, ul. Podwale Grodzkie 9, 80-895 Gdańsk -> dojedź z Google Maps(...)

Czytaj dalej

XIII Targi eHandlu

Zapraszamy na nasze stoisko na XIII Targach eHandlu Termin: 8 listopada Miejsce: Warszawa, EXPO XXI Cały eHandel w jednym miejscu! Ponad 4000 Zwiedzających, 24 eksperckie prezentacje na 4(...)

Czytaj dalej

RetailShow 2017

Zapraszamy na nasze stoisko na RetailShow 2017! Termin: 15-16 listopada 2017 r Miejsce: Warszawskie Centrum EXPO XXI     Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow to coroczna,(...)

Czytaj dalej

Qlik Sense Morning

Zapraszamy na „Qlik Sense Morning” do Warszawy! Piątek  I  17 marca  I  godz. 9:00 Miejsce: Centrum szkoleniowo-konferencyjne EY Academy of Business (budynek FOCUS), Warszawa, al. Armii(...)

Czytaj dalej

PCOE – Jakość Świadczenia Wsparcia SAP Support

Jest nam miło poinformować, że otrzymaliśmy od SAP pozytywną ocenę naszych usług świadczonych w ramach SAP Standard/Enterprise Support. Tym samym kontynuujemy profesjonalne podejście do(...)

Czytaj dalej

XII Targi eHandlu

Zapraszamy na nasze stoisko na XII Targach eHandlu Termin: 10 maja Miejsce: Gdańsk, AMBER EXPO Cały eHandel w jednym miejscu! Ponad 4000 Zwiedzających, 32 eksperckie prezentacje na 4 scenach(...)

Czytaj dalej

Qlik Sense Morning

Zapraszamy na „Qlik Sense Morning” do Warszawy! Piątek  I  9 grudnia  I  godz. 9:00 Miejsce: SIENNA TRAINING CENTRE, ul. Sienna 73, Warszawa 00-830  -> dojedź z Google Maps(...)

Czytaj dalej

RetailShow 2016

Zapraszamy na nasze stoisko na RetailShow 2016! Termin: 16-17 listopada Miejsce: Warszawskie Centrum EXPO XXI     Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow to coroczna,(...)

Czytaj dalej

IT FUTURE EXPO 2016

Zapraszamy na największe targi IT w Polsce „IT FUTURE EXPO 2016”! Czwartek  I  8 września  I  godz. 9:00 Miejsce:  Stadion PGE Narodowy Al. Ks. J. Poniatowskiego 1 03-901(...)

Czytaj dalej

Webinarium Qlik Sense 3.0

Weź udział w bezpłatnym webinarium, podczas którego przedstawimy Qlik Sense 3.0 Środa  I  24 sierpnia  I  godz. 13:00 Udział jest całkowicie bezpłatny!   Dołącz do nas pod(...)

Czytaj dalej

Qlik Summer School – BEZPŁATNE webinaria

Dołącz do nas podczas Qlik Summer School! 18 lipca – 5 sierpnia  I  13:00 Wszystkie webinaria są bezpłatne! Mamy dla was 3 interaktywne ścieżki pełne ciekawych informacji i porad,(...)

Czytaj dalej

Zmiany w zakresie Ordynacji podatkowej – JPK

W ubiegłym miesiącu w bardzo szybkim tempie wprowadzono zmiany w zakresie Ordynacji podatkowej. 7 czerwca 2016r. Prezydent podpisał ustawę z 13 maja 2016r. zmieniającą Ordynacje Podatkową i(...)

Czytaj dalej

Bezpłatne webinarium Qlik na żywo

Zapraszamy na bezpłatne webinarium „3 znaki mówiące, że nie znasz całej historii ukrytej w Twoich danych”. Środa  I  18 maja  I  godz. 13:00 Jak zwiększyć możliwości wszystkich(...)

Czytaj dalej

Najnowsze trendy w analityce w 2016r.

Serdecznie zapraszamy na wydarzenie, które organizujemy wspólnie ze Stowarzyszeniem Dyrektorów Finansowych FINEXA. Wtorek  I  24 maja  I  2016 Miejsce: Biuro BPX SA – Warszawa, ul.(...)

Czytaj dalej

Cash pool – o tym, jak innowacja staje się codziennością.

Cash pooling, czyli element procesu zarządzania płynnością finansową. Związany jest z chęcią prowadzenia efektywnej polityki zarządzania finansami oraz skłonnością łączenia się w(...)

Czytaj dalej

Wirtualne forum Qlik

Dołącz do nas na Wirtualnym Forum Qlik! Środa  I  9 marca  I  2016r.     Wirtualne Forum Qlik to bezpłatne wydarzenie online, które pomoże uwolnić potencjał ukryty w(...)

Czytaj dalej

Zagrożenia czyhające na firmy i nasze rozwiązanie CFX (BPX Cash Flow eXcellence)

O zagrożeniach związanych z utratą płynności finansowej, co ściśle wiąże się ze zdolnością do obsługi własnych zobowiązań, można przeczytać w artykule zamieszczonym w dodatku do(...)

Czytaj dalej

Webinarium – Najważniejsze trendy w analityce i gospodarce cyfrowej w 2016 roku

O zagrożeniach związanych z utratą płynności finansowej, co ściśle wiąże się ze zdolnością do obsługi własnych zobowiązań, można przeczytać w artykule zamieszczonym w dodatku do(...)

Czytaj dalej

Szlachetni jak co roku!

W tym roku po raz kolejny wspieramy Szlachetną Paczkę! Nasze upominki trafiły Pani, która samotnie wychowuje dwójkę dzieci – 6 – letnią córkę oraz 18 – letniego syna. Mimo trudnej(...)

Czytaj dalej

BPX na Mastering SAP Financials w RPA

Mastering SAP Financials to konferencja, na której spotykają się ludzie biznesu oraz technologii, by dzielić się wiedzą i innowacjami w dziedzinie SAP FI. Jednakże organizatorzy wolą mówić(...)

Czytaj dalej

SAP Roadshow 2015

Nastaje nowa era w procesie zarządzania zasobami finansowymi w SAP. Sekrety przyszłości zdradzać będą również nasi konsultanci. „Finanse i Analityka Nowej Generacji” Pod tym szyldem(...)

Czytaj dalej

BPX S.A. i Eurotronic – to działa!

Poszukujesz dostawcy rozwiązań informatycznych, który wspiera w pełni zarządzanie majątkiem trwałym? Eurotronic pomaga we wdrożeniu wysoko rozwiniętych systemów, dzięki którym(...)

Czytaj dalej

Sposób na sprawne zarządzanie danymi w Qlik Sense

W biznesie zarządzanie ogromnymi zbiorami informacji niejednokrotnie staje się wyzwaniem. Wiemy o tym, ponieważ również, jako firma, posiadamy niezliczone ilości danych. Spotkanie „Poznaj(...)

Czytaj dalej

Banking eXcellence dostępne dla Klientów Korporacyjnych DNB Bank Polska

BPX rozpoczął współpracę z DNB Bank Polska S.A. – specjalistycznym bankiem korporacyjnym obsługującym duże przedsiębiorstwa i sektor publiczny. Od sierpnia klienci korporacyjni banku(...)

Czytaj dalej

BPX – Silver Infor Channel Partner

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Business Partners eXcellence został „Srebrnym Partnerem Infor”. Tytuł „SILVER INFOR CHANNEL PARTNER” przyznawany jest tylko tym partnerom,(...)

Czytaj dalej

BPX na międzynarodowej konferencji w Wiedniu

Nim przeczytasz, posłuchaj. Jak wygląda Wiedeń latem? Już wkrótce przekonają się o tym nasi konsultanci, którzy wybiorą się na International SAP Conference for Treasury Management(...)

Czytaj dalej