Altair logo

Wizualizacja i analiza danych w czasie rzeczywistym – Altair Panopticon™

Zaawansowane monitorowanie i przetrwarzanie danych strumieniowych w czasie rzeczywistym bez konieczności pisania kodu.

Opóźnienia w podejmowaniu decyzji są drogie. Wiele rozwiązań w obszarach telekomunikacji, energetyki, produkcji, handlu, logistyki i IoT cierpi z powodu oparcia wyłącznie na analizach dostępnych na koniec dnia.

Czekanie oznacza, że najprawdopodobniej zareagujesz za późno – nie unikniesz zagrożeń i spadków, nie zyskasz na nagłej okazji. Potrzebujesz monitorowania i analizy danych w czasie rzeczywistym.

Główne funkcje

Dane w czasie rzeczywistym

Panopticon jest zbudowany tak, aby obsłużyć każde źródło danych o wysokiej prędkości i wolumenie danych. Dane można analizować do poziomu nawet pojedynczych nanosekund. Przewijaj i odtwarzaj strumienie danych z dowolną prędkością.

Tworzenie bez pisania kodu

Twórz strumieniujące aplikacje i kokpity analityczne używając interfejsu „wskaż i kliknij”. Reaguj szybko na zmieniające się wymagania biznesowe, zredukuj koszty i ryzyko, zbuduj nowe aplikacje i kokpity w kilka minut.

Buduj aplikacje strumieni danych w oparciu o Kafka

Przetwarzanie strumieniowe Panopticon zbudowane jest w oparciu o Apache Kafka i Kafka Streams i wspiera przygotowanie, agregację, kalkulację i alertowanie w czasie rzeczywistym. Użytkownicy mogą wykorzystać ogrom możliwości Kafka bez napisania jednej linii kodu Java, Scala lub KSQL.

Dowiedz się więcej

Technical data sheet

Pobierz

Product data sheet

Pobierz

Data visualization

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami w celu przeprowadzenia analizy danych w Twojej firmie

Zobacz pozostałe produkty

Monarch pozwala na szybkie i proste odczytywanie, czyszczenie oraz transformowanie danych bez konieczności pisania kodu. Pozyskuj dane z dowolnego źródła wliczając skomplikowane formaty takie jak PDF oraz pliki tekstowe, a następnie przekształć je w wiersze i kolumny w ciągu kilku minut.

Dowiedz się więcej

Knowledge Studio jest intuicyjnym narzędziem do budowania analiz predykcyjnych i rozwiązań Machine Learning. Jego wysoka wydajność oraz interfejs graficzny pozwala w sposób automatyczny i interaktywny budować modele bez konieczności pisania kodu.

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy! Interesują Cię nasze rozwiązania? Nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.
    Administratorem Twoich danych osobowych jest BPX S.A. (KRS: 0000274149), a szerszą informację o przetwarzaniu danych osobowych przez BPX S.A. możesz znaleźć w Polityce Prywatności.