Altair logo

Transformacja danych bez pisania kodu - Altair® Monarch®

Monarch jest najszybszym i najprostszym rozwiązaniem do pozyskiwania danych z trudnych, słabo uporządkowanych danych (takich jak pliki PDF, arkusze kalkulacyjne, dane tekstowe) a także z danych Big Data oraz innych baz danych.

Monarch oczyszcza, transformuje, łączy i wzbogaca dane poprzez intuicyjny interfejs wolny od pisania kodu i skryptów.

Główne funkcje

Transformacja danych bez pisania kodu

Brak konieczności pisania kodu pozwala na przygotowanie danych przez osoby z różnym doświadczeniem. Monarch pozwala na łączenie wielu, różnych źródeł danych, aby szybko oczyścić, połączyć i transformować dane w zaufane i precyzyjne informacje.

Analizuj dowolne dane

Monarch posiada unikalne możliwości pozyskiwania danych z trudnych, słabo ustrukturyzowanych danych takich jak pliki PDF i pliki tekstowe, a także możliwość pozyskiwania informacji z baz danych i źródeł Big Data. Wbudowana historia zmian i możliwość jej audytu pozwala zwiększyć zaufanie do danych.

Ogranicz koszty, zwiększ efektywność

Możliwość samodzielnego przygotowania danych na lokalnym komputerze, eliminuje konieczność angażowania działu IT w każde zadanie pozyskania nowych danych. Zautomatyzowane, powtarzalne procesy pozwalają analitykom spędzić więcej czasu analizując dane zamiast tracić czas na ich przygotowanie.

Dowiedz się więcej

Technical data sheet

Pobierz

Product data sheet

Pobierz

Data transformation

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami w celu przeprowadzenia analizy danych w Twojej firmie

Zobacz pozostałe produkty

Knowledge Studio jest intuicyjnym narzędziem do budowania analiz predykcyjnych i rozwiązań Machine Learning. Jego wysoka wydajność oraz interfejs graficzny pozwala w sposób automatyczny i interaktywny budować modele bez konieczności pisania kodu.

Dowiedz się więcej

Panopticon pozwala użytkownikom biznesowym – tym, którzy są najbliżej danych – budować, modyfikować i publikować zaawansowane wizualizacje i analizy w czasie rzeczywistym wykorzystując interfejs „przeciągnij i upuść”.

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy! Interesują Cię nasze rozwiązania? Nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.
    Administratorem Twoich danych osobowych jest BPX S.A. (KRS: 0000274149), a szerszą informację o przetwarzaniu danych osobowych przez BPX S.A. możesz znaleźć w Polityce Prywatności.