Młodszy Konsultant BI - BPX

Zakres obowiązków

  • Wsparcie prac wdrożeniowych systemów Business Intelligence;
  • Wsparcie wdrożeń chmurowych i lokalnych rozwiązań bazodanowych (Microsoft Azure, MS SQL Server, Qlik Sense);
  • Konfiguracja systemu i testowanie zmian;
  • Projektowanie, budowanie i wdrażanie nowych rozwiązań;
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki informatyczne);
  • Znajomość relacyjnych baz danych i wiedza o projektowaniu hurtowni danych (podstawy teoretyczne/akademickie);
  • Podstawowa wiedza o języku SQL;
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie dobrym;
  • Umiejętność szybkiego uczenia się;
  • Zaangażowanie i chęć rozwoju;
  • Otwartość i poczucie humoru;
  • Wysokie umiejętności współpracy w zespole.

Oferujemy

  • Pracę w zespole czołowego partnera firmy Qlik w Polsce;
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach, w kraju i za granicą;
  • Możliwość doskonalenia umiejętności zawodowych (szkolenia produktowe i specjalistyczne, rozbudowane szkolenia wewnętrzne);
  • Bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego);
  • Rozbudowany program rozwoju pracownika;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy;
  • Przyjazny zespół zbudowany z nieprzypadkowych osób, które nie zapomną o Twoich urodzinach, ślubie, narodzinach dziecka;
  • Wyjazdy integracyjne w ciekawe miejsca – bo lubimy ze sobą nie tylko pracować, ale też odpoczywać i wspólnie cieszyć się z sukcesów firmy.