Rozwiązania Revenue Growth Management - BPX

Rozwiązania Revenue Growth Management

Rozwiązujemy kluczowe problemy RGM

Wykorzystujemy 180 lat połączonego doświadczenia w obszarze zarządzania marżami i optymalizacji aktywności handlowych (RGM – ang. Revenue Growth Management), aby rozwiązywać problemy dużych i mniejszych klientów w szerokim zakresie wymaganych funkcji biznesowych, tym samym przejmując rolę europejskiego lidera w dziedzinie integracji aplikacji Revenue Growth Management oraz budowy i wdrażania nowych rozwiązań RGM.

Jesteśmy Twoim partnerem biznesowym

Nasz stale rozwijający się, wiodący w branży zespół ponad 40 pasjonatów RGM współpracuje z największymi firmami CPG, stale podnosząc efektywność inwestycji handlowych na całym świecie - od kierowania globalnymi programami z wielomilionowymi budżetami po opracowywanie rozwiązań krytycznych problemów funkcjonalnych jak i tych wpływających na użyteczność narzędzi oraz wrażenia użytkowników końcowych. Mamy odpowiednich ludzi do obsługi każdego etapu rozwoju funkcjonalności jak i wdrożenia aplikacji oraz architektury RGM.

Odblokowujemy potencjał Organizacji dzięki najlepszym technologiom

Dzięki współpracy z globalnymi dostawcami nowoczesnych rozwiązań SaaS i opracowywaniu własnych produktów Revenue Growth Management – w całości zaspokajamy potrzeby klientów obszarze RGM.
Rozumiemy jak kluczowa jest niezawodna i bezbłędna integracja danych i systemów. Znamy wyzwania stawiane przez nowoczesną architekturę opartą na wsparciu szerokiej palety rozwiązań różnych dostawców, mikrousług, produktów... To wszystko stawia nas w światowej czołówce dostawców rozwiązań RGM.

Pozwól nam przeprowadzić Cię przez integrację RGM

Zamów analizę biznesową, aby dowiedzieć się, w jaki sposób nasze rozwiązania do zarządzania przychodami mogą wspierać Twoje cele strategiczne. Dowiedz się, jak systemy i procesy zarządzania promocją w handlu mogą wpasować się w ekosystem ERP i łańcuch dostaw, zwiększającwydajność operacyjną w Twojej organizacji.

Zamów analizę

Przestań czekać na zmiany w aplikacji, zacznij optymalizować swoje aktywności

Nasze gotowe rozwiązania pozwalają firmom takim jak Twoja skrócić czas wdrożenia integracji RGM nawet o 50%. Dzięki modułowej architekturze możemy łatwo skonfigurować nasze produkty zgodnie z Twoimi potrzebami przy minimalnym lub nawet zerowym dodatkowym nakładzie pracy na kodowanie.

Zespół współpracowników RMS łączy szerokie doświadczenie zarówno w biznesowej, jak i informatycznej stronie RGM, dając nam możliwość tworzenia wydajnych i niezawodnych rozwiązań integracyjnych, jak również pomagając Twojej firmie w optymalizacji obszaru Revenue Growth Management.

Więcej o naszych produktach integracyjnych

Tutaj znajdziesz wsparcie eksperckie. Pozwól, że Ci pomożemy.

Dział BPX Revenue Management Solutions to wieloletnie doświadczenie z wielu różnych wdrożeń RGM, w wielu segmentach biznesowych na całym świecie - zebrane w jeden łatwo skalowalny zespół architektów, konsultantów i programistów.

Dobrze zoptymalizowany zespół wdrożeniowy to nie tylko specjaliści IT ale również praktycy biznesowi. Wiedza praktyczna pomaga trafnie wybrać i skonfigurować rozwiązanie RGM uwzględniając nie tylko aspekty systemowe, ale również przyszłych użytkowników i dopasowanie rozwiązania do strategii firmy.
Cóż więcej możemy powiedzieć? Jesteśmy dumni z wyjątkowej kompozycji umiejętności i wiedzy w naszym zespole.

Nasze usługi konsultingowe

Globalny zasięg oraz doświadczenie wyniesione z rynków lokalnych

Realizując globalne programy dla naszych Klientów - liderów w segmencie CPG – poznaliśmy unikalną specyfikę różnych krajów oraz tego, jak model RTM (Route-to-market), czy też lokalne ograniczenia prawne, wpływają na sposób egzekucji aktywności w obszarze Revenue Management. Tak, my już wiemy jaka jest różnica między Revenue Growth Management w USA, Chinach czy Niemczech i chętnie podzielimy się z Tobą tą wiedzą.

Ponadto jesteśmy prawdopodobnie jedną z nielicznych firm, które odgrywają kluczową rolę w projektach wdrożeniowych obejmujących najbardziej znane rozwiązania RGM, takich jak Visualfabriq, CAS, Acumen Invest, Xtel...

Biorąc pod uwagę fakt, że Europa Środkowa staje się Centrum Usług Finansowych i Zakupowych oraz jako firma z główną siedzibą w Polsce - przejmujemy wiodącą rolę w regionie w dostarczaniu rozwiązań typu End-to-End. W tym zakresie współpracujemy z dostawcami oprogramowania RGM, opracowujemy pakiety integracyjne i oferujemy pełne wsparcie doradcze dla naszych Klientów.

Globalny zasięg oraz doświadczenie BPX RMS

Kilka słów od naszych partnerów – liderów transformacji biznesowej

Jednym z głównych celów BPX jest dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług, pomagając naszym Klientom minimalizować ryzyko kosztownych błędów. Dlatego nasza codzienna współpraca opiera się na wzajemności i głębokim zrozumieniu potrzeb partnera.

Revenue Management nie jest dobrym miejscem do eksperymentów. Solidna integracja danych między ERP i TPM daje nam godną zaufania podstawę do szybkiego reagowania na dynamiczną sytuację rynkową.
Strategic Revenue Manager
Przemysł CPG
Niespotykanie duże ilości danych wymieniane w procesach Revenue, wymagają niezawodnej architektury rozwiązań. Z pomocą doświadczonych architektów RGM udało nam się w widoczny i odczuwalny sposób zredukować czas i wysiłek związany z budową ekosystemu RGM.
Architekt Integracji
Technologia cyfrowa, przemysł CPG

Nie przegap również naszych najnowszych analiz przykładowych integracji, udostępnianych przez ekspertów BPX i pokazujących, w jaki sposób kombinacja wiedzy, doświadczenia i dedykowanych rozwiązań może pomóc organizacjom integrować dane w bardziej zoptymalizowany sposób.

Kontakt z Nami

W czym możemy Ci pomóc?

Wypełnij poniższe pola i wyślij formularz - odpowiemy niezwłocznie