Qlik Sense, QlikView | Qlik Polska | Wdrożenia Aplikacji | BPX

Qlik / Qlik Sense / QlikView

Wykorzystaj prawdziwą wartość swoich danych

Przepis na sukces w szybko zmieniającym się świecie jest ukryty w danych. Dane rosną w błyskawicznym tempie zmieniając się z każdym zakupem, wytworzonym produktem, każdym kliknięciem w sklepie internetowym, czy każdą transakcją.

Aby poprawić sprzedaż, zwiększyć zyski, wzmocnić lojalność Klientów lub zoptymalizować procesy należy jak najszybciej wykorzystywać krytyczne dane biznesowe. Dziś używanie narzędzi analitycznych i raportujących, które pozwalają dostarczyć szybkie odpowiedzi na zadane pytania niezależnie od ilości danych staje się koniecznością a nie tylko innowacją.

Wyobraź sobie, że menadżerowie w Twojej firmie mają natychmiastowy dostęp do aktualnych informacji o produktach, wartości sprzedaży, potencjalnych klientach, o każdym oddziale firmy, o każdym produkcie, o każdym koszcie. Wyobraź sobie, że jesteś w czasie rzeczywistym przewidzieć co się stanie w ciągu najbliższych kilku godzin, dni, miesięcy - np. w jaki sposób zmiana marży lub ceny wpłynie na Twoją sprzedaż.
W BPX pomagamy rozwiązywać Twoje złożone problemy biznesowe dzięki strategicznemu wykorzystaniu Twoich danych z pomocą platformy Qlik.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Wieloletnie doświadczenie

Certyfikowani konsultanci

Najwyższa jakość

Ponad 120 projektów na
całym świecie

Pozwól przemówić swoim danym

Wszystkie dane w jednym miejscu

Zgromadź wszystkie dane, które do tej pory były rozproszone w organizacji, niezależnie od ich źródła. Qlik pozwala na gromadzenie i łączenie danych niezależnie od tego w jakim miejscu są przechowywane. Wbudowane możliwości Qlika a także pakiet dedykowanych konektorów pozwalają na pobieranie danych z:

  • Baz danych – poprzez dedykowane połączenia, a także uniwersalny standard ODBC/OLE DB;
  • Źródeł Big Data – poprzez linię produktów Qlik Data Integration;
  • Mediów społecznościowych i źródeł w chmurze – poprzez dedykowane konektory, a także standard REST;
  • Plików płaskich – plików CSV, Excel;

Aby dowiedzieć się więcej o źródłach danych kompatybilnych z Qlik przejdź do naszej sekcji
„Źródła danych”

Analizuj bez ograniczeń

Opatentowana technologia Silnika Asocjacyjnego Qlik pozwala na analizowanie dowolnych źródeł, zgromadzonych w Qlik bez konieczności ręcznego budowania zapytań. Intuicyjny interfejs drag and drop pozwala na wygodne modyfikowanie i tworzenie nowych analiz. Każda selekcja danych przez użytkownika powoduje natychmiastowe przeliczenie wszystkich obiektów dzięki silnikowi Qlik w technologii in-memory.

Podejmuj lepsze decyzje

Dzięki zastosowaniu algorytmów Machine Learning, Qlik może także sugerować nowe analizy użytkownikowi na podstawie wniosków wygenerowanych przez automatyczną analizę zgromadzonych danych. Dzięki temu Qlik realizuje i rozwija ideę Augumented Intelligence – łączącą możliwości sztucznej inteligencji (Artificial Intelligence) oraz intuicję i doświadczenie analityka.

Analizuj na dowolnym urządzeniu

Responsywny interfejs Qlik Sense pozwala na analizowanie danych z dowolnego urządzenia, niezależnie czy jest to monitor komputera, tablet czy telefon komórkowy. Raport automatycznie dostosowuje się do rozdzielczości urządzenia na którym jest wyświetlany. Niezależnie od tego czy analizujesz swoje dane w terenie czy przy ekranie komputera, zawsze masz dostęp do tych samych widoków.

Planowanie i budżetowanie w Qlik Sense

Rozwiązanie K4 Analytics pozwala rozszerzyć możliwości platformy o proces planowania i budżetowania. Moduł wykorzystuje szablony zbudowane w oparciu o arkusze Excel, interfejs do wprowadzania danych jest zintegrowany z interfejsem Qlik Sense, co jest transparentne dla użytkownika końcowego. Dane zapisywane są do bazy danych SQL Server. K4 Analytics pozwala na rozbudowane scenariusze zatwierdzania i wersjonowania wprowadzonych budżetów. Pozwala w jednym widoku łączyć dane z wykonania i na ich podstawie planować budżet na kolejne okresy.

Dowiedz się więcej o rowiązaniu K4 Analytics w sekcji „Planowanie i budżetowanie”

Bogate możliwości rozszerzania funkcji Qlik

Qlik posiada szeroki wachlarz dodatkowych modułów i rozszerzeń, aby jeszcze lepiej wspomagać procesy biznesowe Twojego przedsiębiorstwa:

  • Osadzaj całe raporty lub wybrane wskaźniki na stronach internetowych Twojej firmy lub w lokalnym intranecie;
  • Rozsyłaj automatyczne raporty w formacie Power Point, Word, Excel lub PDF w ramach swojej organizacji i poza nią dzięki Qlik Nprinting;
  • Rozszerzaj możliwości raportów i wizualizacji w oparciu o rozszerzenia w języku JavaScript;
  • Otrzymuj inteligentne alerty na swoją pocztę lub komórkę w systemie Android lub IOS dzięki rozszerzeniu Qlik Alerting.

Nasze statusy i wyróżnienia

Elite Solution Provider

Najwyższy możliwy dla Partnera Qlik status Elite Solution Provider

Finance Specialization

Oficjalna specjalizacja, potwierdzająca kompetencje oraz liczne projekty zrealizowane w dziedzinie finansów

Automotive, Idustrial & Aerospace Specialization

Oficjalna specjalizacja, potwierdzająca kompetencje oraz wiele projektów zrealizowanych w obszarze Automotive, Industrial & Aerospace

Obszary w jakich pracujemy

Top management

Sprzedaż

Produkcja

Łańcuch dostaw

Finanse i księgowość

Controlling

HR

Zakupy

Wypróbuj Qlik Sense Akademia Pana Qlika Skontaktuj się z nami Zobacz demo

Kliknij aby się dowiedzieć jak BPX może pomóc w Twoim projekcie