Specjalista ds. sprzedaży/Account Manager - BPX

Zakres obowiązków

  • Budowanie relacji z klientami;
  • Prezentacja rozwiązania QlikView/QlikSense u klienta;
  • Prowadzenie i finalizowanie procesu sprzedaży.

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie w branży IT – mile widziane;
  • Gotowość do pozyskania wiedzy z obszaru IT;
  • Dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Umowę o pracę;
  • Pracę jednozmianową w elastycznej organizacji (nie musisz być w biurze równo o 8:00);
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie (odziały w Polsce, Czechach, RPA i USA), w której nie będziesz anonimowy (nie jesteśmy korporacją);
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (dofinansowanie do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego);
  • Przyjazny zespół zbudowany z nieprzypadkowych osób, które nie zapomną o Twoich urodzinach, ślubie, narodzinach dziecka,
  • Wyjazdy integracyjne w ciekawe miejsca – bo lubimy ze sobą nie tylko pracować, ale też odpoczywać i wspólnie cieszyć się z sukcesów firmy;
  • Wygodne, nowoczesne biuro, z dostępem do świeżych owoców, napojów, przekąsek;
  • Duże możliwości rozwoju w zespole profesjonalistów;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników;
  • Samochód służbowy, telefon, laptop.