Senior SAP FI Konsultant - BPX

Zakres obowiązków

  • Prowadzenia konsultacji, szkoleń i innych usług u klientów niezbędnych do wdrożenia aplikacji w założonym czasie i budżecie;
  • Sugerowania klientom najlepszych możliwych rozwiązań biznesowych w zakresie prowadzonego wdrożenia;
  • Dokumentowania swojej pracy zgodnie z obowiązującymi zasadami i przyjętą metodyką pracy;
  • Szukania rozwiązań problemów zaistniałych w procesie wdrożenia;
  • Identyfikacji zaistniałych zagrożeń, sugerowania rozwiązań i informowanie o nich Kierownika Projektu;
  • Aktywnej współpracy z innymi członkami zespołu projektowego i pracownikami firmy;
  • Utrzymywania dobrych kontaktów z klientem;
  • Wsparcia procesu sprzedaży poprzez prezentowanie aplikacji i pomoc w przygotowaniu merytorycznych części ofert.

Wymagania

  • Minimum 6-letnie doświadczenie jako SAP FI Konsultant;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Wysokie zdolności analityczne oraz umiejętność rozwiązywania problemów;
  • Gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy

  • Interesującą oraz rozwijającą pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz osiąganych wyników;
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności;
  • Forma współpracy do uzgodnienia.